Kurumsal

Şirketimiz, 1965 yılında Ankara’da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 1983 yılında Ankara Sanayi Odasına kayıtlı Anonim şirkete dönüşmüştür. Ana faaliyet alanı hidrolik makine üretimiyken 2014 yılında bitki besleme alanında, Ankara/Kazan Saraykent Sanayi Bölgesinde yatırım yaparak Tekno Biyoloji markası ile, araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu BİOSTİM isimli ürünle üretime geçmiştir. Laboratuvar ve sahada farklı ürün denemelerinden olumlu sonuçlar alınan ürünümüz BİOSTİM, Tarım Kredi Kooperatifleri, Distribütörler ve Bayiler kanalıyla satışı yapılmakta olup, ürün satışıyla birlikte kaliteli ve verimi yüksek üretim için üreticilerimizin yanında yer almaktadır.

Zengin Ziraat Mühendisi, Kimya Mühendisi ve Uzman Satış Pazarlamacı kadrosu ile hem sahada hem de laboratuvarda ar-ge çalışmalarıyla emin adımlarla ilerlemektedir. Her gün hızla ilerleyen teknolojiler eşliğinde çalışmalarına yön vermektedir. BİOSTİM ile yükselen bir ivme çizen Tekno Biyoloji, yeni ürünleriyle yükselen ivmesine hız kazandırmaktadır. Üreticilerin talepleri doğrultusunda, yeni Organik ve Organomineral gübre çalışmalarımız devam etmektedir.

E-Posta ile ulaşın
info@teknobiyoloji.com.tr adresinden ulaşın.
Telefonla ulaşın
0312 815 31 80 - Müşteri hizmetlerini arayın.
Hakkımızda
Tekno Biyoloji 1965 yılında Ankara’da bir aile şirketi olarak kurulmuş, ardından 1983 yılında Ankara Sanayi Odasına kayıtlı Anonim şirkete dönüşmüştür.
Sosyal Medya
Hızlı ve güçlü köklenme sağlar
Biostim ve Makrostim bitkinizi güçlendirir.
Bitki besleme maliyetini düşürür
Maliyetlerinizi minimuma düşürmenize yarar.
Meyve kalitesini yükseltir
Meyve kalitesini en üst düzeye çıkarır.
Koçaklar Hidrolik Mak. Tarım ve Yapı San. Tic. A. Ş. Tüm hakları saklıdır.
Ankara alüminyum cam balkon fitili