Uygulamalar

Şirketimiz, 1962 yılında Ankara’da bir aile şirketi olarak kurulmuş olup 1983 yılında Ankara Sanayi Odasına üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ana faaliyet alanı Hidrolik Makina üretimiyken, 2014 yılında bitki besleme alanında, Ankara/Kazan Saraykent Sanayi Bölgesinde yatırım yaparak TEKNOBİYOLOJİ markası adı altında, yoğun araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu BİOSTİM ve MİKROSTİM isimli gübrelerin üretimini yapmaktadır. Laboratuvar ve sahada farklı ürün denemelerinden olumlu sonuçlar alınan ürünlerimiz, Tarım Kredi Kooperatifleri, Distribütörler ve Bayiler kanalıyla satışı yapılmakta olup, ürün satışıyla birlikte kaliteli ve verimi yüksek üretim için üreticilerimizin yanında yer almaktadır.

Zengin Ziraat Mühendisi, Kimya Mühendisi ve Uzman Satış Pazarlamacı kadrosu ile hem sahada hem de laboratuvarda ar-ge çalışmalarıyla emin adımlarla ilerlemektedir. Her gün hızla ilerleyen teknolojiler eşliğinde çalışmalarına yön vermektedir. BİOSTİM ile yükselen bir ivme çizen Teknobiyoloji, yeni ürünleriyle yükselen ivmesine hız kazandırmaktadır.

TEKNOBİYOLOJİ, Üreticilerin talepleri doğrultusunda, yeni Organik ve Organomineral gübre çalışmalarına devam etmektedir.

E-Posta ile ulaşın
info@teknobiyoloji.com.tr adresinden ulaşın.
Telefonla ulaşın
0312 815 31 80 - Müşteri hizmetlerini arayın.
Hakkımızda
Tekno Biyoloji 1965 yılında Ankara’da bir aile şirketi olarak kurulmuş, ardından 1983 yılında Ankara Sanayi Odasına kayıtlı Anonim şirkete dönüşmüştür.
Sosyal Medya
Hızlı ve güçlü köklenme sağlar
Biostim ve Makrostim bitkinizi güçlendirir.
Bitki besleme maliyetini düşürür
Maliyetlerinizi minimuma düşürmenize yarar.
Meyve kalitesini yükseltir
Meyve kalitesini en üst düzeye çıkarır.
Koçaklar Hidrolik Mak. Tarım ve Yapı San. Tic. A. Ş. Tüm hakları saklıdır.
Ankara alüminyum cam balkon fitili